INFOLINIA: +48 (22) 25 44444    +48 (794) 2 44444
Please change language for English. Apologies for any inconvenience caused. AutoDealer24.com.
X
pomoczalogujinne serwisyzarejestruj siędodaj ogłoszenie
o firmie

AutoDealer24 to internetowa platforma brokerska współpracująca z autoryzowanymi dealerami z całej Polski jak i zagranicy, oferująca wszystkie dostępne do sprzedaży nowe pojazdy mechaniczne tj. samochody osobowe, samochody dostawcze, ciężarowe, maszyny budowlane i rolnicze w atrakcyjnych cenach.

Rolą serwisu AutoDealer24.pl  Broker Motoryzacyjny Nr 1 w Polsce jest przygotowanie dla klienta jak najszerszego porównania ofert pojazdów , doradztwa motoryzacyjnego i finansowego.

Jako wiarygodny partner biznesowy firm motoryzacyjnych AutoDealer24.pl oferuje swoje usługi dla klientów indywidualnych oraz firm na bazie wypracowanych kontaktów i umów.

Mając na celu kompleksową obsługę  AutoDealer24 doradza przy finansowaniu transakcji poprzez przygotowanie pełnej oferty kredytowej, leasingowej, wynajmu długo i krótko-terminowego jak również przy wyborze składki / pakietu ubezpieczeniowego.

Zrealizowaliśmy już wiele udanych transakcji podczas kilku lat działalności na rynku w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zespół AutoDealer24.pl


Oferty pracy

Zamknij
zamknij
wyślij sugestię
szybki kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AUTOMOTIVE TRADING PLATFORM Polska, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 w celach marketingowych.